جونم بگه براتون که من 20 شهریور از شرکت ب-س با مدیریت میم-ر استعفا دادم!

اینکه من کار تولید محتوا رو به صورت جدی از این شرکت آغاز کردم همیشه برام حس خوبی داره. اعضای شرکت هم برام قابل احترام هستند. ولی خب زندگی همیشه اتفاقت جالبی با خودش داره که بهتره باهاش همراه باشی

بعد از 8 ماه کار کردن تخصصی در حوزه گوشی موبایل و آشنا شدنم با جدیدترین فناوری های مربوط به این حوزه دلم خواست با تکنولوژی های دیگه هم آشنا بشم. اما با توجه به اینکه ت های شرکت کمی دست و پا گیر بود امکان جا به جایی و انتقال من به بخش های دیگه وجود نداشت.

البته تونستم محصولات ماینر روهم ثبت کنم که برام پر بودن از تجربه و اتفاقات جدید! با کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس آشنا شدم که توی دنیای مدرن امروزی خیلی به درد بخوره و کلیی چیزای جدید دیگه  ^_^

اما مثل همیشه من گریز از تکراری بودن دارم و دائما سعی می کنم خودمو به روز نگهدارم و تجربه های جدید داشته باشم. البته از نظر فکری!

طمع رسیدن به اطلاعات تازه و یاد گرفتن مطالب جدید باعث شد به راه جدیدی برم و به یه شرکت دیگه!

حوزه کاری شرکت جدید بی ارتباط به ب-س نیست اما در این جا محدودیت ها کم تره و بهتر می تونم روحیه خلاق خودم رو پرورش بدم.

راستش به نظرم محیط کار باید در عین حال که منظم باشه به احساس خلاقیت کارمندان نیز احترام بذاره. برای کار تولید محتوا خلاقیت نقش اساسی و تعین کننده ای داره! تا فرد بتونه محتواهای جدید خلق کنه و از دید متفاوتی به موضوع نگاه کنه.

خلاصه بگم که من امروز اول مهر 1398 به صورت رسمی وارد سومین شغل خودم شدم در حدود 21 سالگی!

بی ربط نوشت: امروز تولد باباجونم بود. عاشقشم و خوشحالم که همچین آدمی رو توی زندگیم دارم >3

در روزهایی که دیکتاتوری تو خونه ها جریان داشت،

پدرم تنها کسی بود که دموکراسی رو یادم داد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود موسیقی رپ مشاور خرید بیمه عمر Stephen Trey Money center شرکت گسترش طراحان نقش الماس پنل پیامک صوتی ماهتیسا خانم دلتنگی ما