هدفون توی گوشمه و معین زد داره می خونه: حست دروغ بود .

خوب ب خاطر دارم اولین بار که اولین آهنگش رو گوش دادم سال 95 بود. اواخر 95 و هوا بارونی و برفی

توی ربات دنیای ترانه همه آهنگ هاشو دانلود کردم. اون موقع ها هر روز و هر وعده بهش گوش می دادم. جزو آدم هایی بودم که هچ وقت دلم نمی خواست پلی لیست آهنگ های مورد علاقه مو به کسی بگم.

همه شونو توی داکیومنت گوشیم سیو می کردم. بعد از یه مدت دیدم آرشیو آهنگ هام شده یه لیست بلند بالا از آهنگ ها که پر رنگ ترینشون معین زد!

کلامش

شعرش

موزیکش

تن صداش

بیس آهنگش

و حتی نویز صداشو دوست دارم 3>

از همه ترک هاش خاطره دارم ^_^ خاطره منو هدفونم و کاپشن مورد علاقه م که زیبشو تا آخر می بردم جوری که چونه م می رفت زیر کاپشن. دم دمای غروب که از سرکار برمی گشتم توی مسیر برگشت به خونه گوش می دادم.
راستی اون وقت ها تاازه خونه مونو عوض کرده بودیم و یه عالمه فازم غم بود.!

النم خاطره های جدید ساختم با آهنگ هاش، کلی محتوا نوشتم با آهنگ های معین زد و جالب اینکه بیشترشون صفحه اول گوگلن :)

معین زد ته ته مغزم سلول های خاکستری رو آنلاین می کنه :دی که یه حرکتی بزنن هاها

* دلم هوای گل مودریچ رو کرده وقتی تو بازی رئال با منچستر گل کرد!

* اگه بگم توی طول روز به چه چیزهایی فک می کنم مغزتون سوت می کشه :))

* لوکیشن : خونه

* امروز همه کارها بر وفق مراد بوده و تنبیهی در کار نیست (کتاب مذکور زیر چشمی بهم نگاه می کنهlaughdevil

اگه دختر خوبی باشم مغز ایده آل گرای من می خواد برای آخر هفته بهم استراحت بده ^_^
* داریم کم کم به ماه خونه تی مغزم نزدیک می شیم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اشعار ناب دکتر مرتضی مرتضایی فر مهتاب وکتور المهدیّ طاووس أهل الجنّه Jay علوم و فناوری های شناختی مجله طب فیزیکی موسسه آراد ونداد پرگاس سرفیس استوک