راستش رو بخوای اینقدر اتفاقات بد و مشکلات این روزها زیاد شده آدم صبح که از خواب بیدار می شه سیل بزرگی از اتفاقات بد بهش نازل می شه

مثلا شب خوابیدی بنزین 1000 تومن بوده صبح پامیشی شده 3000 تومان!!!

بله اینجوریاس

حالا این وسط می خوام از چندتا اتفاق خوب حرف بزنم. از اینکه با ادمی همکار شدم که منو به یکی از آرزوهام رسونده خیلی خوشحالم. جناب میم.میم به خاطر نقشه بزرگی که برام اوردین تشکر می کنم. به دیوار سفید اتاقم روح بخشیده ^_^

اتفاق خوب بعدی اینه که توی روز منع خشونت علیه ن یه هدیه ارزشمند دریافت کردم :)

کاش تو ایران همه یاد می گرفتن اینقدر به همدیگه حسادت نکنند! اگه من تونست موفق بشم دلیلی نمیشه که ازم متنفر بشین! هر چند من الن هم با ایده آل هایی که خودم دارم خیلی فاصله دارم و به نظر خودم هنوز هم یه آدم تنبلم که می تونم بیشتر از زندگیم استفاده کنم.

توی این حدود 9 ماهی که گذشته از سال 98 با همه خوبی و بدی هاش راضی بودم. دلم نمی خواد با کلیشه های سال جدید در باره سال 98 صحبت کنم برای همین الن میگم مرسی بابات همه تجربه هایی که سر راهم قرار دادی <3

امشب برای سهیلای 1 سال دیگه ایمیل نوشتم. دلم می خواد یادم بمونه چه روزهایی رو گذروندم و اگه ی هسال دیگه وضعیت اونجوری که پیش بینی کردم جلو نرفت ناامید نباشم و راه حل های جدید رو هم ببینم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

EngineersRepository Craig Derek علوم تجربی ( متوسطه اول ) شرکت ماناسازان سدید دوربین های دیجیتال iran review of books تغذیه ، ورزش ، سلامتی