همه ما آدم ها یک حاشیه امن داریم که باعث می‌شه از تجربه های جدید خودمونو دور نگه داریم. خارج شدن از حاشیه امن زندگی مون به معنی قبول ریسک های مختلفه

ولی به نظرم اصلی ترین دلیلی که بعضی ها رشد می کنند و بعضی ها فقط در آرزوی رشد هستن این مسئله س! بعضی ها قبول می کنن از حاشیه امن زندگی شون خارج بشن و قدم در دنیای ناشناخته بگذارند در حالی که بعضی ها ترجیح می دهند همچنان در همون حاشیه امن خودشون زندگی کنند.

وقتی پس از یک ماه کار کردن در شرکت تونستم ترفیع بگیرم اول قبول مسئولیت های جدید و ترس از خارج شدن از محیط امنی که داشتم باعث شد برای مدت کوتاهی تردید داشته باشم. اما بعد از اینکه خوب فکر کردم فهمیدم همیشه خارج شدن من از دایره امن زندگیم باعث پیشرفتم شده ! حتی اگه پیشرفت هم نکرده باشم باعث شده تجره های شگفت انگیزی به دست بیارم!

چیزی که خیلیا هنوز نمی دونن!

قبول مسئولیت های جدید مشغله های بیشتری رو به همراه داره و وقتی ادم بعد از گذشت بیست و چند روز خودشو درگیر حل کردن مسائل مختلف می بینه از قدرت بالاقوه ای که در تحلیل و حل مسائل داره خوشحال می‌شه.

تا وارد فضاهای جدید و موقعیت های مختلف نشیم نمی تونیم استعداد و توانایی های خودمونو شکوفا کنیم. وقتی می بینم از بین 10 محصول دست کم 8 تا از اون ها توی صفحه اول گوگل قرار می گیرین حس خوبی دارم.

دلم می خواد حال خوب این روزهامو اینجا ثبت کنم.

در ضمن داشتن مدیر عامل خوب یکی دیگه از دلایل پیشرفته. خوب و سختگیر :)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ببامه سفلی kw dalile 3lank جهيزيه ي من الـــرّقـــیـم زبان آموزی Lauren خرید محصولات زناشویی اصل شماره Isabel