به خوبی می توانم تاثیر خود مراقبتی های این مدت را روی خودم ببینم. بعد از سیل اتفاقات بدی که رویم سرازیر شد امروز بعد از مدت ها احساس کردم آفتاب کم جانی افتاده است روی زندگی ام.

وقتی کم کم می توانم نتیجه ساعت ها کار کردن روی پروژه های مختلفم را ببینم، لبخند بزرگی روی صورتم نقش می بندد. وقتی بعد از آزمون و خطاهای زیادی که در این یک سال داشتم بالاخره در برخی زمینه ها احساس می کنم به چیزهایی که می خواستم رسیده ام و به برخی دیگر نزدیک شده ام ^_^

* اومده بودم درباره تاثیر ورزش روی کار صحبت کنم. با وجود اینکه مقاله های زیادی در این زمینه خونده بودم اما در برابرش مقاومت می کردم و هر بار سعی می کردم تایم ورزش کردن رو به تعویق بندازم. اما نشستم با خودم فکر کردم دارم از ورزش فرار می کنم یا از خودم؟

خلاصه بعد از مکالمه های طولانی با خودم شبیه داداش چته؟ تونستم  تویه 3 ماه اخیر مرتب ورزش کنم ^_^ و باید بگم حسابی توی روحیه م و انرژیم برای کار تاثیر مثبت گذاشته :)) یعنی بازدهی و کیفیت کار کردنم رو برده بالا ^_*

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نسيم باران پایگاه شهید نظری خانیک آتشی برنگ آسمان Timothy test گیت فروشگاهی و تاریخچه ساخت آن بکتاش دکور روغن خراطین مهسان حالا حالاها بدون نام