سکانس اول : آخرین فیلمی که خیلی به دلم نشست little forest بود. شاید هم پیانیست!

وقتی فیلم های اسکار 2020 مشخص شدند رفتم سری ب سایت های مختلف زدم و اول فیلم جودی رو نگاه کردم. جودی روایت زندگی واقعی یک هنرمند خانم بود و درباره مشکلات و مسائلی که در طول دوران حرفه ای اش تجربه کرده بود ساخته شده بود.

فیلم خوبی بود اما نه آنقدر که بخواهم دوباره تماشایش کنم.

امتیاز جودی از نظر من : 6 بود :)

سکانس دوم: چند روز بعد از جودی نشستم و فورد در برابر فراری رو نگاه کردم :)) این وسط یه چیزی بگم که من تماس یا پیغام هایی که میاد روی گوشیم خیلی بهشون حساسم که زود جواب بدم! یعنی اصلا از اون دسته آدم هایی نیستم که عمدا دیر جواب میدن چون فکر می کنن اینجوری باکلاس میشن (البته خدا بهشون آگاهی و فهم بده چون اشتباه میزنن :لول )

خلاصه در جریان تماشای فیلم بارها و بارها گوشی من زنگ خورد، برام sms اومد و پیغام های واتساپ! اما دریغ از اینکه یک لحظه چشم از روی مانیتور بردارم ^_^

ینی اینقدرر این فیلم منو با جریان خودش همراه کرد که نگو و نپرس! از همون اولِ اولِ فیلم احساسات منو درگیر خودش کرد و تاا پایان فیلم همینجووری آدرنالین منو بالا می برد و حسابی هیجان زده م کرد.

خلاصه تر اینکه بگم حسابی خستگی از تنم به در شد! چقدر خوبه فیلم خوب دیدن :))

* بیشتر سکانس های فیلم رو دوست داشتم. مثلا اونجا که کنز به شلبی می گه تو ب من قول رانندگی دادی نه قول بردن! و بدون دلخوری تصمیم به ادامه میگیرن خیلی برام دلچسب بود.

* امتیاز فورد در برابر فرار از نظر من 10 بود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اِنَّ مَعَ العُسرِ یُسرا iso Patrick ادمارک | معرفی هدایای تبلیغاتی ارزان و اثربخش Chandru فروش زعفران فله با قیمت رقابتی مک موزیک - دانلود آهنگ آهک هیدراته خشکشویی