کسانی که در رشته های دو و میدانی و پرش از روی مانع فعالیت می کنند برای اینکه عملکرد بهتری داشته باشند چند قدم به عقب برمی گردند و سپس حرکت خود را آغاز می کنند.

مصداق همین حرکت در زندگی روزمره بسیار اتفاق می افتد. وقتی با مسئله ای رو به روی می شوم که نیاز به دقت بیشتر دارد دست به گریبان گذشته ام می شوم. ببینم برای آن موقعیت خاص چه چیزی را از قبل آماده کرده ام که می تواند به کمکم بیاید. بعد از مطالعه و فهم مجدد آن دوباره حرکت می کنم و می توانم از روی مانع رد شوم ^_^

بی ربط نوشت : حالا که کرونا اغلب ما را خانه نشین کرده است مجال خوبی است برای اینکه بنشینم و فکر کنیم با خودمان چند چندیم؟؟

با ربط نوشت : حالا که وقت کافی برای انجام کارهام دارم خوشحالم که میتونم کارای جدیدترو هم به برنامه هام اضافه کنم. البته این وسط 3 ماهه یک کاره نیمه تموم دارم که هیییچ جوره حوصله م نمیکشه تمومش کنم. ولی خب حسش نییی از بس که سخته و استرس داره و حوصله میخوااد :((crying این مسئله حسابی روو مخ منههه sad همین هم حسابی ذهنمو درگیر کرده و بخش زیادی از انرژی منو به خودش اختصاص داده :/ باشد که تموم بشه و من یه نفس عمییق بکشم ^_^

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سه سوت وب نــــــــــور Benjamin یک روز در میان نامه فراهان بر قله ی شکوه غرق در آرامش خریدوفروش دانشگاه قوچان وبلاگ فروشگاه مرکزی کولر ایرانی بازسازي و نوسازي