نشسته ام و فیلم ن کوچک Little Women را نگاه میکنم. داستان زندگی چندتا خواهر است. هر کدام با عقاید و استعدادها و البته آرزوهای متفاوت!

یکی از شخصیت ها که جو نام دارد دختر مو بلوند و سرسختی است که به نویسندگی علاقه دارد. یک جورهایی نقش قهرمان خانواده را دارد که همه را به تکاپو و تلاش وادار میکند. یک جور امید و انگیزه خاصی برای رسیدن به چیزهایی که می خواهد در وجودش قرار داده اند.

حس خوبی که با دیدن این فیلم به من مخاطب منتقل شد مطمئنا تا سال ها اسم این فیلم رو به خاطر خواهم داشت. همزاد پنداری زیادی که با نقش جو در روایت داشتم احساس شگفت انگیزی در من پدید آورد.

جو در مسیر زندگی سرخت و پیچیده استو سعی دارد از عشق های سطحی گذر کند تا به بالاترین احساس دست پیدا کند. اگرچه در میانه های راه به خاطر فرار از تنهایی می خواهد به کم قانع شود. اما این بار سرنوشت بدهی خود را به او و قدم های محکمش می پردازد.

پ ن : دلم نمیخواد اخر فیلمو برملا کنم.

رفت توی لیست بهترین های من 3>

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت دانلود رایگان پروژه معماری با بهترین کیفیت فارس ام پی تری موزیک یک استکان چای داغ وبلاگ روانشناسی دیوارپوش چرمی همیشه یک راه بهتری هم هست Jen تراوشات ذهن مخشوش یک عاقل نسبتا دیوانه :) رونق تولید ملی و وظیفه دانش آموزان در قبال رونق تولید ملی